VII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

W imieniu Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach (Organizatora Wydarzania) oraz Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej (Partnera Instytucjonalnego) zapraszamy do udziału w VII Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się w dn. 18-20 października 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Hasłem przewodnim kongresu jest: „Nauka-Biznes-Samorząd- RAZEM DLA GOSPODARKI”. Potencjalne kierunki rozwoju sektora MŚP w Polsce – perspektywy, priorytety, propozycje, polityka i mechanizmy wsparcia w ramach programów UE oraz programów krajowych. Dyskusje ukierunkowane będą na zabezpieczenie polskiej gospodarki pod kątem ryzyk wynikających z niepewności inwestycyjnej, sytuacji międzynarodowej, bezpieczeństwa (gospodarczego, energetycznego, finansowego), jak również potencjału infrastrukturalnego i innowacyjnego. Wydarzenie skierowane jest do MŚP, przedstawicieli sektora finansowego, świata polityki, gospodarki, prasy, nauki i biznesu.

W szczególności zapraszamy do udziału w sesji panelowej z udziałem KPK IF pt. „Finansowanie MŚP ze środków unijnych”, która odbędzie się 19.10.2017 r. o godz. 9:00 w MCK w Katowicach.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdziecie Państwo na: www.ekmsp.eu

Rejestracji udziału prosimy dokonać poprzez formularz rejestracyjny on-line.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: (32) 35 111 80/90 / e-mail: info@rejestracja.ekmsp.eu

Wszystkich zainteresowanych preferencyjnym finansowaniem z programów ramowych UE zapraszamy do indywidualnych konsultacji z ekspertami KPK ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej, którzy będą do Państwa dyspozycji w trakcie ww. wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X