PARP uruchomił cykl spotkań informacyjnych

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) uruchomiła cykl spotkań informacyjnych dla przedsiębiorców, dla których w perspektywie unijnej na lata 2014-2020 wciąż czeka duże wsparcie finansowe.

Zapraszamy do udziału wszystkich przedsiębiorców z sektora MŚP zainteresowanych finansowymi instrumentami wsparcia udzielanymi ze środków Unii Europejskiej dla programów: Polska Wschodnia i Inteligentny Rozwój. Najbliższe spotkanie dotyczące pełnej oferty Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości już 25 października br.(środa) w Warszawie.

Harmonogram wszystkich spotkań dostępny na: http://www.parp.gov.pl/spotkania-dla-przedsiebiorcow

Informujemy również o projektach skierowanych do start-upów:

Cross EUWBA

Ruszyła rekrutacja start-upów do Cross EUWBA! Jesteś założycielką start-upu? Jego managerką? Twoje produkty/usługi skierowane są do kobiet? Aplikuj! Przygotujemy Cię do do pitchingów, gdzie zaprezentujesz swój pomysł Aniołom Biznesu!

Szczegółowe informacje dostępne nahttp://www.parp.gov.pl/crosseuwba

IMPACT Connected Car

Ruszyła rekrutacja start-upów i MŚP do pierwszej tury akceleracyjnej IMPACT ConnectedCar! Wybrane projekty wezmą udział w akceleracji i najważniejszych wydarzeniach dla start-upów na całym świecie oraz otrzymają do 60 tysięcy EUR bez utraty udziałów i wsparcie kluczowych partnerów z branży: PSA Group, FIA, and Ferrovial Servicios.

Szczegółowe informacje dostępne na: http://bit.ly/apply4CCar

X