Forum Rozwoju Mazowsza

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej zapraszają do udziału w 8. Forum Rozwoju Mazowsza w dn. 25-26.10.2017 r. na Stadion Legii w Warszawie. Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Cyfryzacji oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Forum Rozwoju Mazowsza to najważniejsze w województwie mazowieckim wydarzenie o charakterze warsztatowo-konferencyjnym dotyczące rozwoju regionu. Jak realizować działania wzmacniające rozwój miast, gmin i całego regionu? O czym pamiętać realizując projekty biznesowe? W jaki sposób tworzyć warunki sprzyjające rozwojowi kapitału ludzkiego i społecznego? O tym będzie 8. Forum Rozwoju Mazowsza.

Ósmej już edycji Forum Rozwoju Mazowsza przyświecać będą trzy hasła – współpraca, rozwój i wdrażanie, bez czego trudno mówić o wzmacnianiu konkurencyjności gospodarki. Forum poświęcone jest również promocji funduszy unijnych, wymianie doświadczeń i dyskusjom o tym, jak wzmacniać innowacyjność i przedsiębiorczość województwa. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli sektora MŚP, świata polityki, gospodarki, prasy, nauki i biznesu.

W szczególności zapraszamy do udziału w sesji panelowej z udziałem przedstawiciela KPK IF pt. „Finansowanie innowacji” dn. 26.10.2017 r. w godz. 12.00-13.00.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Formularz rejestracyjny: http://8forumrozwojumazowsza.connectto.pl

Szczegółowe informacje na: http://forumrozwojumazowsza.pl

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt e-mail: forum@mazowia.eu, tel. 22 542 20 34.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X