Zapraszamy na Nowy Przemysł Expo: jak zmieniać firmę w duchu Przemysłu 4.0?

Grupa PTWP SA (organizator wydarzenia) oraz Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej (partner merytoryczny wydarzenia) serdecznie zapraszają do udziału w konferencji pn. „Nowy Przemysł Expo: jak zmieniać firmę w duchu Przemysłu 4.0?”, która odbędzie się w dn. 26-28 września 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Nowy Przemysł Expo to wydarzenie, które przyniesie praktyczną wiedzę o tym, jak zmieniać firmę w duchu idei Przemysłu 4.0. Wydarzenie łączy formułę konferencji ze strategicznymi debatami biznesu, polityków i ekspertów, oraz targów i spotkań warsztatowych.
W szczególności zapraszamy Państwa na panel dyskusyjny z udziałem przedstawiciela KPK pt. „Energetyka – czas inwestycji”, który odbędzie się dn. 26 września 2018 r. w godz. 14.15-16.00, w którym dyskutować będziemy o:

  • Inwestycjach w sektorze wytwarzania – stan, problemy, terminy,
  • Finansowaniu inwestycji w energetyce,
  • O tym co dalej w polskiej energetyce po budowie ostatnich bloków węglowych?
  • O tym czy nowy system wsparcia kogeneracji przyczyni się do boomu inwestycyjnego?
  • Sytuacji firm budownictwa energetycznego – wyzwania, perspektywy, nowe strategie.

W trakcie konferencji będzie także możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertami KPK udzielających kompleksowej informacji o instrumentach finansowych programów UE w Polsce. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stanowisko eksperckie KPK.

Informacje o wydarzeniu
Formularz rejestracyjny

Dodaj komentarz

X