Program „Akcelerator Branżowy” – Branża kosmetyczna

KPK IF jako partner merytoryczny wydarzenia organizowanego przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polski Fundusz Rozwoju zaprasza przedsiębiorców z branży kosmetycznej na wydarzenie poświęcone wsparciu finansowemu rozwoju eksportu i ekspansji inwestycyjnej polskich firm branży kosmetycznej.

Wydarzenie odbędzie się w dn. 18-19.02.2019 r. w siedzibie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii przy pl. Trzech Krzyży 3/5 (sale A, B, C)

Spotkanie kierowane jest przede wszystkim do małych i średnich firm, które jeszcze mają jeszcze stosunkowo małe doświadczenie eksportowe, jednak duże podmioty nie są w żaden sposób wykluczone.

W szczególności zapraszamy do udziału w bloku pt. „Wsparcie finansowe rozwoju eksportu i ekspansji inwestycyjnej polskich firm branży kosmetycznej” z wystąpieniem przedstawiciela KPK dot. „Oferty unijnych instrumentów finansowych oraz kredyty komercyjne”. Zapraszamy również do indywidualnych konsultacji z ekspertami KPK na stoisku eksperckim.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń na adres: llukowska@kosmetyczni.plW przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Departamentem Handlu i Współpracy Międzynarodowej MPiT pod nr. tel.  22 262 92 98, e-mail: Dariusz.Latoszek@mpit.gov.pl .Informacje o wydarzeniu: https://www.kosmetyczni.pl/pl/akcelerator-branzowy.htm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X