Dzień z Horyzontem 2020

KPK IF jako partner merytoryczny wydarzenia organizowanego przez Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej oraz Ministerstwo Nauki Szkolnictwa Wyższego zaprasza na konferencję pt. „Dzień z Horyzontem 2020”, która odbędzie się dn. 4.04.2019 r. w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.

Konferencja poświęcona jest korzyściom uczestnictwa w programie Horyzont 2020, w tym aktualnej ofercie finansowania, wybranym przykładom polskich projektów realizowanych w ramach Horyzont 2020 oraz możliwościom aplikowania w latach 2019-2020.

Celem wydarzenia jest w szczególności dotarcie do nowych potencjalnych beneficjentów Horyzontu 2020. Eksperci KPK opowiedzą o tym, co oferuje program naukowcom, przedsiębiorcom i innym instytucjom w najbliższych konkursach i jak skutecznie starać się o dofinansowanie na realizację projektów.

W szczególności zapraszamy na wystąpienie przedstawiciela KPK pt. „Instrumenty finansowe w programie Horyzont 2020”. Zapraszamy również do indywidualnych konsultacji z ekspertami KPK IF na stanowisku eksperckim nt. instrumentów finansowych programów UE.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.  W przypadku dodatkowych pytań dot. konferencji prosimy o kontakt z Panią Renatą Czeladko, Kierownik Biura Komunikacji w Krajowym Punkcie Kontaktowym Programów Badawczych UE: tel. 728 517 739, 22 828 74 83, e-mail: Renata.Czeladko@kpk.gov.pl .

Informacje o wydarzeniu: http://www.kpk.gov.pl/?event=dzien-z-horyzontem-2020

Formularz rejestracyjny: http://www.kpk.gov.pl/?event=dzien-z-horyzontem-2020

Dodaj komentarz

X