XIV Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet “Future of Work”

KPK IF jako partner merytoryczny wydarzenia organizowanego przez Fundację Przedsiębiorczości Kobiet zaprasza na XIV Konferencję Sieci Przedsiębiorczych Kobiet “Future of Work”, która odbędzie się dn. 10.04.2019 r. w Centrum Konferencyjnym Polin przy ul. Anielewicza 6 w Warszawie.

Konferencja poświęcona jest mechanizmom wsparcia biznesów kobiecych, w tym również instrumentom wspierającym przedsiębiorczość kobiet. Automatyzacja, przywództwo zamiast zarządzania, role zamiast stanowisk, kompetencje zamiast ról, elastyczne formy zatrudnienia, sieć zamiast hierarchii, jak skorzystać z nowych technologii? O tym wszystkim na kolejnej konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet zatytułowanej ” Future of Work “.

W szczególności zapraszamy na wystąpienie przedstawiciela KPK pt. „Instrumenty Finansowe UE wspierające biznesy kobiece”. Zapraszamy również do indywidualnych konsultacji z ekspertami KPK IF na stanowisku eksperckim nt. instrumentów finansowych programów UE.

W przypadku dodatkowych pytań dot. konferencji prosimy o kontakt z Panią Jagodą Pisarską, z Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet: tel. 518 713 518, e-mail: j.pisarska@fundacjakobiet.org .

Informacje o wydarzeniu:https://evenea.pl/imprezy/konferencje/warszawa/xiv-konferencja-sieci-przedsiebiorczych-kobiet-future-of-work-215801/

Formularz rejestracyjny: https://xivkonferencjaspk.evenea.pl/?source=evenea-directory

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X