Dzień Informacyjny LIFE 2019

KPK IF jako partner wydarzenia organizowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zaprasza na Dzień Informacyjny LIFE 2019, który odbędzie się dn. 17 kwietnia 2019 r. w centrum konferencyjnym MsMermaid przy ul. Wioślarskiej 8 w Warszawie.

Konferencja poświęcona jest przedstawieniu oferty finansowania, jakie umożliwia program, oraz tegorocznych naborów wniosków do Programu LIFE. Będzie również okazją do zapoznania się z realizowanymi lub zrealizowanymi projektami oraz wymiany doświadczeń z obecnymi Beneficjentami LIFE. Dodatkowo w trakcie wydarzenia kilkudziesięciu Beneficjentów Programu przedstawi swoje projekty na specjalnych stoiskach informacyjnych.

W szczególności zapraszamy na wystąpienie przedstawiciela KPK dot. „instrumentów finansowych programu LIFE i najnowszych naborów”. Zapraszamy również do indywidualnych konsultacji z ekspertami KPK IF na stanowisku eksperckim nt. instrumentów finansowych programów UE.

W przypadku dodatkowych pytań dot. konferencji prosimy o kontakt z Panem Ireneuszem Mirowskim: tel. 22 45 90 167, e-mail: Ireneusz.Mirowski@nfosigw.gov.pl .

Informacje o wydarzeniu: http://nfosigw.gov.pl/o-nfosigw/aktualnosci/art,1379,zapraszamy-na-dzien-informacyjny-life-2019-w-dniu-17-kwietnia-w-warszawie.html

Formularz rejestracyjny: http://www.nfosigw.gov.pl/formularze/dzien-informacyjny-life-2019/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X