Jak pozyskać finansowanie zaawansowanych technologii w MŚP?

KPK IF jako partner wydarzenia organizowanego przez Enterprise Europe Network działający przy PARP zaprasza na seminarium pt. „Jak pozyskać finansowanie zaawansowanych technologii w MŚP?”, które odbędzie się dn. 25 kwietnia 2019 r. w centrum szkoleniowym Sienna Training Center, mieszczącym się przy ul. Siennej 73 w Warszawie.

Seminarium jest skierowane do małych i średnich przedsiębiorstw planujących wdrożyć innowacyjne rozwiązania w swojej firmie. Zostaną przedstawione rozwiązania dostępne w tym zakresie w programie Horyzont 2020 oraz preferencyjne finansowanie zwrotne, z uwzględnieniem zasad ubiegania się o ten rodzaj wsparcia. Kolejnym punktem programu będzie zagadnienie zarządzania ryzykiem finansowym w projektach innowacyjnych w oparciu o metodę Monte Carlo.

W szczególności zapraszamy na wystąpienie przedstawiciela KPK pt. „Preferencyjne finansowanie dla przedsiębiorców – instrumenty finansowe UE”. Zapraszamy również do indywidualnych konsultacji z ekspertami KPK na stanowisku eksperckim.

Rozpoczęcie seminarium planowane jest na godz. 10:30, rejestracja rozpocznie się o godz. 10:00. Liczba miejsc ograniczona. Udział w seminarium jest bezpłatny. W przypadku dużej liczby zgłoszeń PARP zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników.

Informacje o wydarzeniu:
https://www.een.org.pl/component/parpevents/?view=details&id=90#opis

Formularz rejestracyjny:
https://www.een.org.pl/component/parpevents/?view=details&id=90#eventContact

Dodaj komentarz

X