Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich

KPK IF jako partner merytoryczny wydarzenia organizowanego przez Pełnomocnik Rządu ds. MSP – Panią Andżelikę Możdżanowską oraz Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne dot. wsparcia firm na realizację innowacyjnych projektów pt. „Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich” w Ostrowie Wielkopolskim.

Wydarzenie odbędzie się dn. 6 maja 2019 roku o godzinie 10:00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Ostrowie Wielkopolskim (ul. Wolności 10).

W trakcie spotkania poznają Państwo:
1. Ofertę wsparcia dla firm z Programu Inteligentny Rozwój na innowacyjne przedsięwzięcia:
– prowadzenie prac badawczo-rozwojowych,
– przygotowanie i wdrożenie technologii oraz faza inwestycyjna,
– Prezentacja instrumentu STEP.
2. Ofertę wsparcia dla firm z Regionalnego Programu  Operacyjnego Województwa Wielkopolskiego. 
3. RODO dla przedsiębiorcy.
4. Instrumenty Finansowe UE dla Małych i Średnich Przedsiębiorców w Wielkopolsce.
Po części seminaryjnej odbędą się konsultacje indywidualne z ekspertami instytucji, które wdrażają Fundusze Europejskie.

Spotkanie jest organizowane we współpracy z: Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego/ Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich, Krajowym Punktem Kontaktowym ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej, Izbą Przemysłowo-Handlową Południowej Wielkopolski oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

W szczególności zapraszamy na prezentację przedstawiciela KPK pt. „Instrumenty Finansowe UE dla Małych i Średnich Przedsiębiorców w Wielkopolsce”. Zapraszamy również do indywidualnych konsultacji z ekspertami KPK na stanowisku eksperckim.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt e-mail na: spotkaniaregionalne@miir.gov.pl

Informacje o wydarzeniu
Formularz rejestracyjny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X