Gwarancja Kreatywna na Music Export Conference

W dniach 1-2 października br. w ramach Dni Kreatywności 2019 odbyła się konferencja pod nazwą „Music Export Conference 2019” organizowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowe Centrum Kultury. Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów UE był partnerem merytorycznym wydarzenia. Na konferencji pojawili się goście kreujący kierunki w branży muzycznej.
Podczas dwudniowej konferencji Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów UE wraz z Narodowymi Pośrednikami Finansowymi udzielali konsultacji dla przedsiębiorców z branży muzycznej.

To pierwsza konferencja z cyklu Dni Kreatywności w Warszawie. Zapraszamy Państwa na kolejne wydarzenia – już jutro rozpoczyna się „Mastering the Game 2019” – wydarzenie poświęcone sektorowi gier video i potrwa do 4 października 2019 r.. Zapraszamy szczególnie na panel dyskusyjny 3 października o g.10:30 w którym udział weźmie przedstawiciel Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów UE.

Dodaj komentarz

X