Plan odbudowy gospodarki Europy po COVID-19.

Szanowni Państwo,
informuję, że 27 maja 2020 r. Komisja Europejska przedstawiła kompleksowy plan odbudowy gospodarki unijnej po kryzysie wywołanym pandemią COVID-19, wraz z budżetem sięgającym prawie 2 bln euro i programem prac ws. jego wdrożenia. W Planie uwzględniono zarówno instrumenty dotacyjne, jak i zwrotne, w tym ważną rolę instytucji finansowych. W ramach instrumentów finansowych UE zaproponowano poważne nakłady zarówno w dotychczasowych jak i szereg nowych instrumentów.

W związku z powyższym Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Unii Europejskiej oraz Związek Banków Polskich, wspólnie z Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce, zapraszają na wideokonferencję pt. Naprawa gospodarki UE po COVID-19 i przygotowanie na następną generację, która odbędzie się 3 czerwca br. w godz. 15.00-16.00.

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie udziału do 3 czerwca do godz. 12.00 pod adresem: Programy@zbp.pl
Osobom, które zgłoszą takie zainteresowanie zostanie przesłane hasło dostępowe.

Jednocześnie przesyłam link do materiału informacyjnego https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/pl/IP_20_940 oraz zapraszam do przesyłania opinii, propozycji i zapytań do 15 czerwca br. ws. na adres: kpk@zbp.pl

Z poważaniem

Arkadiusz Lewicki
Dyrektor Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów UE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X