Odpowiedzialne finanse w obliczu kryzysu

 

Ostatnie miesiące są wyjątkowym czasem próby dla nas wszystkich – zarówno dla polskich banków, przedsiębiorstw, pracodawców, jak i pracowników. W tym trudnym okresie dla polskiej gospodarki dyskusja o znaczeniu i kondycji instytucji finansowych i przedsiębiorstw jest jeszcze bardziej istotna niż wcześniej, dlatego wychodząc naprzeciw zmieniającej się rzeczywistości Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej we współpracy z organizatorami EKF zapraszamy na wydarzenie EKF online. EKF online jest inicjatywą otwartą i bezpłatną.

EKF Online to 3 dni wystąpień, wywiadów i debat, które będą transmitowane na żywo z naszego studia w Warszawie – łącznie aż 18 godzin rozmów i dyskusji. Około 80 czołowych ekspertów ekonomicznych i managerów najwyższych szczebli będzie rozmawiać o:

  • odpowiedzialnych finansach
  • roli instytucji finansowych w czasie kryzysu
  • innowacyjności w procesie odbudowy gospodarki
  • restrukturyzacji finansowej przedsiębiorstw i banków.

Szczególnej uwadze polecamy Państwu debaty:

  • Jakie rozwiązania systemowe i prawne zapewnią szybką restrukturyzację albo upadłość?
  • Tarcza Antykryzysowa i propozycje sektora finansowego dla biznesu
  • Czynniki i scenariusze, które będą miały istotny wpływ na zmiany makroekonomiczne i mikrodecyzje przedsiębiorstw w najbliższych latach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem i rejestracji. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.efcongress.com

Jednocześnie informujemy, że jubileuszowe dziesiąte spotkanie Europejskiego Kongresu Finansowego odbędzie się w Sopocie w dniach 12-14 października 2020.

Zachęcamy również do udziału w cotygodniowych spotkaniach w sieci z cyklu „Kwadrans z EKF”. W czwartki, na platformach Youtube oraz sli.do, korzystając z wiedzy i kompetencji współpracujących z Kongresem ekspertów, rozmawiamy o działaniach mających na celu zniwelowanie skutków kryzysu COVID-19 w perspektywie średniookresowej (2-3 letniej).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X