Jak skutecznie tworzyć strategie badań i rozwoju w polskim przemyśle?

KPK IF jako partner wydarzenia zaprasza przedsiębiorców na IV edycję konferencji z cyklu „Jak skutecznie tworzyć strategie badań i rozwoju w polskim przemyśle?”, która odbędzie się 14 października br., po raz pierwszy on-line w czasie rzeczywistym. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

W szczególności zapraszamy na wystąpienie przedstawiciela KPK poświęcone preferencyjnemu finansowaniu dla przedsiębiorców z programów ramowych UE. Zapraszamy również do indywidualnych konsultacji z ekspertami KPK podczas dyżuru ekspertów, który będzie dostępny bezpośrednio po wystąpieniu pod numerem telefonu: +48 22 696 64 95.

Podczas konferencji uczestnicy zapoznają się z osiągnięciami polskich przedsiębiorców z minionych lat dzięki środkom z Programu Ramowego Horyzont 2020, a także funduszy strukturalnych (POIR – Program Operacyjny Inteligentny Rozwój, RPO – Regionalny Program Operacyjny).

Informacje o wydarzeniu oraz formularz rejestracyjny dostępny jest pod adresem: http://konferencja2020.strategiebplusr.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X