VI Małopolskie Forum Finansowe

Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów UE oraz Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego, zapraszają do udziału w VI Małopolskim Forum Finansowym, które odbędzie się 24 listopada br. w formie online.
Jak co roku spotkamy się z przedsiębiorcami, przedstawicielami instytucji naukowych, klastrów, instytucji otoczenia biznesu i wszystkimi zainteresowanymi rozwojem przedsiębiorczości, a tematem przewodnim tegorocznej edycji będzie – zielony rozwój firm.
W szczególności zapraszamy o godz. 09:05 do udziału w sesji pn. „ Instrumenty Finansowe UE dla przedsiębiorców Małopolski – w tym po roku 2021” z udziałem Przedstawiciela KPK oraz do udziału w indywidualnych konsultacjach o godzinie 14:30-15:30 w tym samym dniu.

Dzięki wsparciu UE, udostępnianemu za pośrednictwem instytucji finansowych, polscy przedsiębiorcy mogą skorzystać z kredytów, pożyczek, leasingu, poręczeń , dostępnych na preferencyjnych warunkach obejmujące inwestycje i kapitał obrotowy. Dostępne jest również finansowania udziałowe. Podczas warsztatu zostaną przedstawione szczegółowe warunki i zasady korzystania z Instrumentów finansowych programów ramowych Unii Europejskiej.

Program dostępny za pośrednictwem tej strony: www.marr.pl.

Zgłoszenia do udziału w konferencji przyjmowane są poprzez formularz elektroniczny. Każdy uczestnik zakwalifikowany do udziału w konferencji otrzyma mailowe potwierdzenie rejestracji oraz powiadomienie z kodem dostępu. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

X