„Instrumenty finansowe AntyCovid-19 dla polskiego biznesu w okresie pandemii”

„Instrumenty finansowe AntyCovid-19 dla polskiego biznesu w okresie pandemii” – seminarium na temat preferencyjnego finansowania dla przedsiębiorców
27 stycznia 2022 r. godz. 11.00 – 15.00

Wsparcie dla polskiego biznesu w okresie COVID-19

Ekonomiczne skutki pandemii COVID 19 dotykają całej gospodarki. Rozumiejąc, że przedsiębiorcy potrzebują wsparcia w celu utrzymania miejsc pracy i podtrzymania działalności gospodarczej, Ministerstwo Rozwoju i Technologii razem z Krajowym Punktem Kontaktowym ds. Instrumentów Finansowych PUE oraz zaproszonymi instytucjami finansowymi i ośrodkami współpracującymi w zakresie programów pomocowych przygotowało dla Państwa seminarium pt. „Instrumenty finansowe AntyCovid-19 dla polskiego biznesu w okresie pandemii”.

Cel seminarium

Przekazanie najbardziej aktualnych informacji o dostępnych formach wsparcia płynności finansowej z gwarancjami UE jako uzupełniającej ofercie do innych instrumentów wsparcia w ramach Tarczy Antykryzysowej.

Uzasadnienie

Małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce mogą skorzystać z finansowania oferowanego przez krajowych pośredników finansowych z zabezpieczeniem w formie gwarancji z Europejskiego Funduszu Gwarancyjnego lub ze środków UE w ramach programu COSME, EaSI lub InnovFin. Finansowanie jest dostępne w wybranych ponad 200 instytucjach finansowych, które nawiązały w tym zakresie współpracę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego lub bezpośrednio z Europejskim Funduszem inwestycyjnym.

Forma spotkania

  • Spotkanie zdalne przy użyciu platformy WEBEX udostępnionej przez KPK
  • Maksymalna liczba uczestników do 250

Agenda

Rejestracja

W celu wzięcia udziału w spotkaniu i otrzymania linków dostępowych, zapraszamy do rejestracji na spotkanie za pośrednictwem formularza rejestracyjnego na stronie KPK. Termin przyjmowania zgłoszeń: do 26 stycznia 2022 r. Seminarium jest bezpłatne.

Dodaj komentarz

X