Forum Finansowania Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorców 2024

„Finanse dla Innowacji – Innowacje w Finansach: finansowanie i obsługa Mikro, Małej i Średniej Przedsiębiorczości w obliczu wyzwań nowoczesnej gospodarki”

3-4 lipca 2024 Sound Garden Hotel Warsaw

Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych UE jako współorganizator wydarzenia, zaprasza na Forum Finansowania Mikro Małych i Średnich Przedsiębiorców 2024.

Forum MMŚP to swego rodzaju coroczny przegląd międzysektorowy – okrągły stół instytucji finansowych i przedsiębiorców, na którym dyskutowane są bieżące i strategiczne zagadnienia współistnienia obu sektorów. Od wspólnej analizy dostępu przedsiębiorców do kredytu i innych usług finansowych, poprzez dyskusję nt. uwarunkowań regulacyjnych, po planowane remedia, w tym nowe instrumenty publicznego wsparcia finansowania. Podczas tegorocznego Forum przedstawione zostaną najnowsze raporty o stanie i perspektywach rynku kredytowego oraz stanu innowacyjności gospodarki wraz z możliwościami finansowania jej rozwoju, w tym opinie ambitnych klientów banków i innych instytucji finansowych.

Zachęcamy też do polemiki z regulatorami i czempionami rynku nt. innowacji finansowych dla biznesu oraz warunków prowadzenia i finansowania nowoczesnej działalności gospodarczej.

Bezwzględnie wartościowym obszarem interakcji będzie także możliwość bezpośrednich, indywidualnych konsultacji z ekspertami instytucji finansowych i publicznych.

Planujemy udział kilkuset finansistów i przedsiębiorców oraz instytucji otoczenia biznesu. Planowane spotkanie będzie też okazją do dyskusji i wymiany doświadczeń w zakresie rozwoju bezpiecznych form finansowania MŚP.

Udział w charakterze prelegentów potwierdzili już pierwsi prezesi banków, organizacji przedsiębiorców, ośrodków badawczych, kierownictw kluczowych dla biznesu resortów i agencji rządowych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.

 

Dodaj komentarz

X