Nowy Przemysł Expo: jak zmieniać firmę w duchu Przemysłu 4.0?

Krajowy Punkt Kontaktowy jako partner wydarzenia zaprasza na Nowy Przemysł Expo – trzydniowe spotkanie pod znakiem Przemysłu 4.0, które połączy atuty konferencji ze strategicznymi debatami biznesu, polityków i ekspertów, z walorami targów i prezentacji oraz spotkań warsztatowych.

Ze względu na praktyczny wymiar debat, warto, by firmę na Nowy Przemysł Expo reprezentowali zarówno członkowie zarządów, jak i specjaliści w konkretnych dziedzinach: wdrożeniowcy, innowatorzy, osoby odpowiedzialne za sektor badań i rozwoju, za logistykę, utrzymanie ruchu czy rozwiązania IT.

Agenda wydarzenia obejmuje kilkadziesiąt sesji i warsztatów, prezentacje, warsztaty oraz imprezy towarzyszące np. organizowany od 15 lat, dotychczas w Warszawie, energetyczny Kongres Nowego Przemysłu, mającą kilkunastoletnią tradycję konferencję górniczą oraz Europejskie Forum Technologiczne.

Osoby zainteresowane tematyką finansowania dla przedsiębiorców ze wsparciem UE zapraszamy do indywidualnych konsultacji na stanowisku eksperckim KPK .