Zapraszamy na wydarzenia
uwzględniające tematykę instrumentów finansowych programów UE

#idearozwojubiznesu – cykl spotkań online

Termin: 15 września 2021 roku
Organizator: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii

W imieniu organizatorów, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Ministerstwa Rozwoju i Technologii, KPK jako Partner, zaprasza na cykl edukacyjnych wideokonferencji dla przedsiębiorców. Spotkania będą poświęcone pakietowi rozwiązań, które wesprą właścicieli firm w prowadzeniu działalności gospodarczej, również tych które zostały dotknięte skutkami pandemii.

Spotkanie z ekspertami KPK ds. Instrumentów Finansowych Programów UE odbędzie się 4 listopada. Podczas spotkania zostanie zaprezentowana aktualna oferta finansowania.

Informacje i rejestracja


Impac’t21

Termin: 27-28 października 2021 roku
Organizator: Fundacja Impact

Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej  jako partner wydarzenia serdecznie zaprasza na konferencję „Impac’t21”, która odbędzie się 27-28 października br.

Informacje i rejestracja


Wolves Summit

Termin: 19-21 października 2021 roku
Organizator: Bridge – East Capital Sp. z o.o.

KPK IF jako partner merytoryczny wydarzenia organizowanego przez Bridge – East Capital Sp. z o.o. zaprasza przedsiębiorców i instytucje finansowe na konferencję pt. „Wolves Summit”, która odbędzie się w dn. 19-21 października 2021 r. w Concordia Design we Wrocławiu.

Konferencja skierowana do inwestorów, startupów oraz przedstawicieli korporacji i firm sektora MŚP, poświęcona jest zaprezentowaniu możliwości wsparcia wschodzących firm i innowacji technologicznych. Dzięki precyzyjnym narzędziom matchmakingowym łączy obiecujące startupy, firmy technologiczne, inwestorów i korporacje, które chcą wspierać globalne innowacje.

Informacje i rejestracja

Dziękujemy za udział w wydarzeniach zakończonych:

InfoShare

Termin: 14-15 października 2021 roku
Organizator: Infoshare Sp. z o.o.

Konferencja w formule stacjonarnej odbędzie się w gdańskim AmberExpo.
Na uczestników czeka 5 scen tematycznych, na których wystąpią eksperci z całego świata, m.in. Ekspert ds. KPK ds. Instrumentów Finansowych PUE, który zaprezentuje aktualną ofertę finansowana dla przedsiębiorców.

Informacje szczegółowe


VIII Polski Kongres Przedsiębiorczości

Termin: 6 października 2021 roku
Organizator: Polska Agencja Przedsiębiorczości oraz Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Przedsiębiorczości

VIII Polski Kongres Przedsiębiorczości to największe mobilne wydarzenie gospodarcze w Polsce. Tegoroczna odsłona odbędzie się w dniach 5-7 października w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Nadchodzący Kongres to prawie dwadzieścia paneli dyskusyjnych. W szczególności zapraszamy na debatę pn. „Gospodarka 4.0. – nowoczesne usługi dla biznesu” z Panem Arkadiuszem Lewickim, Dyrektorem Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Unii Europejskiej, która rozpocznie się o 15:30.

Informacje szczegółowe


Firma Przyszłości

Termin: 5 października 2021 roku

KPK jako Partner IV Edycji Konferencji pn. „Firma Przyszłości” zaprasza do udziału w konferencji na której odbędą się prelekcje na temat biznesu, marketingu i sprzedaży prowadzone przez znane postacie ze świata gospodarki w tym także sesja z udziałem przedstawiciela KPK nt. dostępnego finansowania. Szczególnie zapraszamy na indywidualne konsultację z naszymi Ekspertami w trakcie trwania Konferencji w przy stoisku informacyjnym.

Informacje szczegółowe


FinTech & InsurTech Digital 2021

Termin: 29-30 września 2021 roku
Organizator: Związek Banków Polskich, we współpracy z Krajowym Związkiem Banków Spółdzielczych, a także Bankiem Polskiej Spółdzielczości SA i SGB–Bankiem SA

KPK jako Partner tegorocznego Forum Liderów Banków Spółdzielczych pragnie zaprosić liderów sektora bankowości spółdzielczej na spotkanie z Dyrektorem Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Unii Europejskiej i rozmowę o dostępnych dla Banków Spółdzielczych i Zrzeszających funduszach i programach unijnych

Informacje szczegółowe


Forum Liderów Banków Spółdzielczych

Termin: 23 września 2021 roku
Organizator: Związek Banków Polskich, we współpracy z Krajowym Związkiem Banków Spółdzielczych, a także Bankiem Polskiej Spółdzielczości SA i SGB–Bankiem SA

Informacje szczegółowe


Back To Business

Termin: 2 września 2021 roku
Organizator: Krajowy Punkt Kontaktowegy ds. Instrumentów Finansowych UE (KPK) oraz Regionalna Izba Gospodarcza

W imieniu Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych UE (KPK) oraz Organizatorów Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach pragniemy zaprosić Państwa do udziału w Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw 2021 „BACK TO BUSINESS – odpowiedzialny i innowacyjny rozwój, ekologia, finansowanie”, który odbędzie się w dniu 02.09.2021. Sesje poświęcone finansowaniu odbędą się z udziałem KPK.

Informacje szczegółowe


Dzień Informacyjny Life

Termin: 29 lipca 2021r. o godz. 10:00
Organizator: Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Ministerstwo Klimatu i Środowiska

Informacje szczegółowe