Zapraszamy na wydarzenia
uwzględniające tematykę instrumentów finansowych programów UE

Dziękujemy za udział w wydarzeniach zakończonych:

Wdrażanie instrumentów zwrotnych w perspektywie finansowej 2021-2027

Termin: 1-2 czerwca 2022 roku
Organizator: Krajowe Stowarzyszenie Funduszy Poręczeniowych

Informacje szczegółowe


Polskie Forum Akademicko-Gospodarcze

Termin: 16-17 lutego 2021 roku
Organizator: Polskie Forum Akademicko-Gospodarcze

KPK IF PUE jako partner merytoryczny wydarzenia organizowanego przez Polskie Forum Akademicko-Gospodarcze serdecznie zaprasza na IV Forum Akademicko-Gospodarcze. Temat wiodący czwartego forum to: Niezbędne zmiany w gospodarce szansą dla nauki i biznesu. Wydarzenie odbędzie się w formule zdalnej w dniach 16 -17 lutego br. W konferencji, którą honorowym patronatem objęło Ministerstwo Edukacji i Nauki, będą poruszane poniższe zagadnienia.

Informacje szczegółowe


Istrumenty finansowe AntyCovid-19 dla polskiego biznesu w okresie pandemii

Termin: 27 stycznia 2022 roku
Organizator: Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych PUE

W imieniu Ministerstwa Rozwoju i Technologii oraz Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych PUE serdecznie zapraszamy na Seminarium, nt. wsparcia dla przedsiębiorców w czasie pandemii. Seminarium odbędzie się 27 stycznia 2022 r., g.11:00 w formule online.

W celu wzięcia udziału w spotkaniu i otrzymania linków dostępowych, zapraszamy do rejestracji na spotkanie za pośrednictwem formularza na stronie KPK.

Informacje szczegółowe


XI Forum Rozwoju Mazowsza

Termin: 08-09 grudnia 2021 roku
Organizator: Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej zapraszają do udziału w XI Forum Rozwoju Mazowsza w dn. 8-9 grudnia. W szczególności zapraszamy na debatę z Przedstawicielem KPK w drugim dniu Forum. pn: „WokółFunduszyUE”. Tegoroczna edycja Forum odbędzie się w formule zdalnej.

Informacje szczegółowe


VI Małopolskie Forum Finansowe

Termin: 24 listopada 2021 roku
Organizator: Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A

Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów UE oraz Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego, zapraszają do udziału w VI Małopolskim Forum Finansowym, które odbędzie się 24 listopada br. w formie online.

Informacje szczegółowe


#idearozwojubiznesu – cykl spotkań online

Termin: 15 września 2021 roku
Organizator: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii

W imieniu organizatorów, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Ministerstwa Rozwoju i Technologii, KPK jako Partner, zaprasza na cykl edukacyjnych wideokonferencji dla przedsiębiorców. Spotkania będą poświęcone pakietowi rozwiązań, które wesprą właścicieli firm w prowadzeniu działalności gospodarczej, również tych które zostały dotknięte skutkami pandemii.

Spotkanie z ekspertami KPK ds. Instrumentów Finansowych Programów UE odbędzie się 4 listopada. Podczas spotkania zostanie zaprezentowana aktualna oferta finansowania.

Informacje szczegółowe


Impac’t21

Termin: 27-28 października 2021 roku
Organizator: Fundacja Impact

Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej  jako partner wydarzenia serdecznie zaprasza na konferencję „Impac’t21”, która odbędzie się 27-28 października br.

Informacje szczegółowe


Pomoc publiczna dla mikroprzedsiębiorstw w Polsce w okresie pandemii Covid-19

Termin: 26 października 2021 roku o godz. 11:00
Organizator: Program Analityczno Badawczy oraz Centrum Prawa Bankowego i Informacji

Serdecznie zapraszamy do zapisów na najbliższe webinarium Programu Analityczno Badawczego. Spotkanie będzie poświęcone raportowi zrealizowanemu przez zespół badawczy kierowany przez prof. K. Kochaniak: „Pomoc publiczna dla mikroprzedsiębiorstw w Polsce w okresie pandemii Covid-19”. Celem raportu była analiza znaczenia pomocy publicznej dla kształtowania płynności i stabilności zatrudnienia w sektorze mikroprzedsiębiorstw w Polsce, w okresie pandemii Covid-19.

Podczas Webinarium, o godzinie 13:40 prelekcję wygłosi także przedstawiciel KPK ds. IF PUE. Prezentowany temat będzie dotyczyć roli Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych UE dla mikrofirm w czasie pandemii.

Informacje szczegółowe


22. Banking Forum& 18.Insurance Forum

Termin: 25 i 26 października 2021 roku o godz. 13:00
Organizator: MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie

Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej jako partner wydarzenia serdecznie zaprasza na konferencję „22. Banking Forum& 18.Insurance Forum”, która odbędzie się 25-26 października br. Połączenie tych dwóch wydarzeń od lat tworzy jedno z kluczowych spotkań dla przedstawicieli rynku finansowego. Sektor finansowy przechodzi obecnie rewolucję dlatego kongresu będzie skupiać się na prezentacji trendów, rozwiązań i kierunków rozwoju branży.

Informacje szczegółowe


Wolves Summit

Termin: 19-21 października 2021 roku
Organizator: Bridge – East Capital Sp. z o.o.

KPK IF jako partner merytoryczny wydarzenia organizowanego przez Bridge – East Capital Sp. z o.o. zaprasza przedsiębiorców i instytucje finansowe na konferencję pt. „Wolves Summit”, która odbędzie się w dn. 19-21 października 2021 r. w Concordia Design we Wrocławiu.

Konferencja skierowana do inwestorów, startupów oraz przedstawicieli korporacji i firm sektora MŚP, poświęcona jest zaprezentowaniu możliwości wsparcia wschodzących firm i innowacji technologicznych. Dzięki precyzyjnym narzędziom matchmakingowym łączy obiecujące startupy, firmy technologiczne, inwestorów i korporacje, które chcą wspierać globalne innowacje.

Informacje szczegółowe