Fundacja im. Sławomira Skrzypka oraz Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej zapraszają mikro, małych i średnich przedsiębiorców do udziału w Kongresie 590 w dn. 16-17.11.2017 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego – G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa.

Wydarzenie poświęcone jest potencjalnym kierunkom rozwoju sektora MŚP w Polsce – perspektywy, priorytety i mechanizmy wsparcia. W ramach Kongresu odbędzie się szereg paneli dyskusyjnych podzielonych na 7 bloków tematycznych. W licznych debatach weźmie udział wielu przedsiębiorców, ekspertów oraz przedstawicieli administracji publicznej. Temat przewodni Kongresu brzmi: „Uwalniamy polski potencjał!”. Wspólny cel: dynamiczny rozwój polskiej gospodarki.

W szczególności zapraszamy do udziału w sesji panelowej z udziałem KPK IF pt. „Państwo wspierające startupy – czy model odpowiada na potrzeby firm?” dn. 16.11.2017 r. o godz. 18.50.

Wszystkich zainteresowanych preferencyjnym finansowaniem z programów ramowych UE zapraszamy do indywidualnych konsultacji z ekspertami KPK ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej, którzy będą do Państwa dyspozycji w trakcie Kongresu na stoisku informacyjnym KPK IF w Strefie Partnerów MSP.

Kongres 590 będzie najważniejszym polskim wydarzeniem gospodarczym tego roku. Spotkają się na nim przedstawiciele wielkiego i małego biznesu, nauki, polityki oraz administracji publicznej.

Informacje o wydarzeniu: https://www.kongres590.pl

Formularz rejestracyjny: https://rejestracja.kongres590.pl

FB: https://www.facebook.com/Kongres-590-1059203560793832/

X