Webinarium: “Pomoc publiczna dla mikroprzedsiębiorstw w Polsce w okresie pandemii Covid-19”

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na webinarium które odbędzie się 26 października 2021 r. w godz. 11:00-14:00. Spotkanie będzie poświęcone raportowi „Pomoc publiczna dla mikroprzedsiębiorstw w Polsce w okresie pandemii Covid-19”. Celem raportu jest analiza znaczenia pomocy publicznej dla kształtowania płynności i stabilności zatrudnienia w sektorze mikroprzedsiębiorstw w Polsce, w okresie pandemii Covid-19.

Ważnym elementem wsparcia ze strony sektora publicznego jest nadal udzielana pomoc ze środków unijnych, w tym przede wszystkim Europejskiego Banku Inwestycyjnego i Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego przy pomocy narodowych pośredników finansowych.

Oprócz raportu na konferencji doświadczenia przedstawią przede wszystkim przedstawiciele banków komercyjnych i spółdzielczych oraz szerzej – KPK ds. IF PUE (nt. Instrumentów Finansowych UE dla mikrofirm w czasie pandemii).

Webinarium skierowane jest przede wszystkim do pracowników sektora finansowego, pracowników naukowych i praktyków z branży finansowej.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny – zachęcamy do rejestracji.Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod linkiem: https://konferencje.alebank.pl/webinaria-pab-wib/

Więcej informacji: https://konferencje.alebank.pl/konferencje/webinaria-pab-wib/

„Pomoc publiczna dla mikroprzedsiębiorstw w Polsce w okresie pandemii COVID-19” – Agenda Spotkania dostępna tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X