Europejski Kongres Gospodarczy 2021

KPK IF jako Partner wydarzenia zaprasza na najważniejsze wydarzenie gospodarcze poświęcone wymianie poglądów i wiedzy w zakresie kluczowych rozwiązań dla przyszłości polskiej gospodarki, które odbędzie się w dniu 24 – 25 maja od godz. 09:15.

W roku 2021 Europejski Kongres Gospodarczy przyjmuje formułę kilkumiesięcznej kampanii, obejmującej szerokie spektrum tematów gospodarczych i zróżnicowane formy aktywności. Sesje tematyczne są poświęcone nowym kierunkom myślenia o przyszłości Europy oraz konfrontowaniu europejskich problemów rozwojowych z ich globalnym tłem. Kilkanaście debat online o gospodarce odmienionej przez pandemię – o szansach na nowe otwarcie. Tematy aktualne i ważne dla przyszłości biznesu i rynku. Kilkudziesięciu zaproszonych przedsiębiorców i inwestorów, przedstawicieli rządu i ekspertów. To wszystko podczas EEC Online – wydarzenia dostępnego w 100% w Internecie.

W szczególności zapraszamy 25 maja o godz. 09:30-11:00 do udziału w sesji tematycznej z udziałem Arkadiusza Lewickiego, dyrektora Krajowego Punktu ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej pt. „Future cz. I. Rozmowy o trendach przyszłości”.

Główne nurty tematyczne Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2021:

  • Plan odbudowy dla Europy
  • Europejski Zielony Ład
  • Międzynarodowy handel i relacje gospodarcze po pandemii
  • Digitalizacja gospodarki
  • Konsument w czasach “nowej normalności”

Jak zgłosić udział?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X