Forum Liderów Banków Spółdzielczych

Szanowni Państwo,
KPK jako Partner tegorocznego Forum Liderów Banków Spółdzielczych pragnie zaprosić liderów sektora bankowości spółdzielczej na spotkanie z Dyrektorem Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Unii Europejskiej i rozmowę o dostępnych dla Banków Spółdzielczych i Zrzeszających funduszach i programach unijnych.

Tegoroczna konferencja organizowana jest przez: Związek Banków Polskich, we współpracy z Krajowym Związkiem Banków Spółdzielczych, a także Bankiem Polskiej Spółdzielczości SA i SGB–Bankiem SA, zaś udział planuje całe środowisko banków spółdzielczych.

Wiodącym tematem tegorocznej edycji Forum będzie aktualna sytuacja sektora lokalnych instytucji finansowych, rok po wybuchu pandemii koronawirusa COVID-19, a także bieżące i perspektywiczne wyzwania związane z prowadzeniem biznesu przez banki spółdzielcze, w tym także dotyczące dostępnych funduszy i programów publicznych dla klientów tych banków. Banki spółdzielcze uzyskały dostęp do szeregu instrumentów unijnych w celu niwelowania skutków pandemii u swoich klientów. Nie mniej hojnie rysują się nowe programy inwestycyjne finansowane przez UE po 2020 r., przede wszystkim Invest EU.
Zapraszamy 23 września od godziny 9.00 na sesję poświęconą najnowszym strategiom i programom publicznym, która odbędzie się z udziałem przedstawiciela KPK.

Jak zgłosić udział?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X