impact’17

KPK IF jako partner Kongresu IMPACT’17 w Krakowie zaprasza na Kongres IMPACT 2017. W Kongresie udział weźmie ponad 5000 uczestników i 200 prelegentów. Impact gromadzi największe krajowe i europejskich firm, które będę reprezentowane przez ponad 800 CEO i ich założycieli. Będzie to jedno z największych wydarzeń biznesowych w Polsce w tym roku.

Impact jest kluczowym wydarzeniem w Europie Środkowo – Wschodniej, poświęconym zagadnieniom związanym z obszarami Gospodarka 4.0, Przemysł 4.0, startupy, fintech, insurtech, healthtech, 4IR, IoT, mobilnością, komercjalizacją, digitalizacją. Najbardziej oczekiwane wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej, dające nowe perspektywy dla przyszłości gospodarki i digitalizacji, budujące wspólną płaszczyznę dla współpracy między korporacjami, startupami, naukowcami, sektorem publicznym i inwestorami.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdziecie Państwo na stronie impactcee.com

Rejestracji udziału prosimy dokonać poprzez formularz rejestracyjny on-line.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Panią Weroniką Zawistowską, Communications Manager (tel.: 507 633 694, e-mail: Weronika.Zawistowska@impactcee.com).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X