Webinarium: Ważne aspekty ubiegania się o inwestycję Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego – programy ramowe UE – ZMIANA TERMINU

Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów UE oraz Europejski Fundusz Inwestycyjny informują, iż webinarium “Ważne aspekty ubiegania się o inwestycję Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego – programy ramowe UE ″ zostanie z przyczyn technicznych przeniesione na dzień 31.07.2020 godz. 12.00 – 14.00. Chętnych zapraszamy do rejestracji. Osoby, które dokonały już zapisu poprzez formularz rejestracyjny nie muszą rejestrować się powtórnie. Dziękujemy za Państwa dotychczasowe zgłoszenia, przepraszamy za utrudnienie i zapraszamy do udziału w webinarium.


Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów UE oraz Europejski Fundusz Inwestycyjny serdecznie zapraszają do udziału w webinarium “Ważne aspekty ubiegania się o inwestycję Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego – programy ramowe UE ″. Webinarium będzie poświęcone omówieniu warunków oraz zasad ubiegania się o inwestycję Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego, dedykowane zespołom zarządzającym funduszami VC/PE. 

Podczas webinarium do państwa dyspozycji dostępny będzie przedstawiciel EFI.

Program wydarzenia

Webinarium odbędzie się 30 Lipca 2020 w godz. 14:00-16:00.

Uczestnictwo bezpłatne.

Rejestracja będzie dostępna do 30 lipca br. do godziny 12:00.

Dane dostępowe do webinarium zostaną przesłane 30 lipca do godziny 13:00 na adresy e-mail podane w formularzu rejestracyjnym.

W razie pytań lub problemów z rejestracją prosimy o kontakt pod adresem programy@zbp.pl

 

 Partner wydarzenia:

 

Patronaty honorowe:

Dodaj komentarz

X