Back To Business

W imieniu Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych UE (KPK) oraz Organizatorów Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach pragniemy zaprosić Państwa do udziału w Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw 2021 „BACK TO BUSINESS – odpowiedzialny i innowacyjny rozwój, ekologia, finansowanie”, który odbędzie się w dniu 02.09.2021. Sesje poświęcone finansowaniu odbędą się z udziałem KPK.

Wydarzenie to jest płaszczyzną debaty między przedstawicielami władz centralnych i regionalnych, instytucjami otoczenia biznesu, nauki, przedstawicielami samorządów lokalnych oraz reprezentantami sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Wypracowane podczas Kongresu rozwiązania i sugestie zostaną przekazane w formie Rekomendacji władzom europejskim, krajowym oraz wielu innym instytucjom wspierającym rozwój ekonomiczny kraju.

Debaty z udziałem ekspertów i praktyków odbędą się w formie streamingu dostępnego na stronie internetowej ekmsp.eu i będą dotyczyć kwestii inwestowania nowych technologii i eksportu. Będzie to również świetna okazja aby uzyskać informacje o Instrumentach Finansowych Programów Unii Europejskiej.

W programie m.in.:

  • Finansowanie eksportu,
  • Instrumenty wspierające rozwój firm,
  • Leasing, kredyt komercyjny – szansą po pandemii i w trakcie zmiany perspektywy finansowej z 2014-2020 na 2021-2027,
  • Finansowanie nowych technologii, industry 4.0 i innowacji.

Pełny program wydarzenia dostępny jest na stronie internetowej ekmsp.eu

W szczególności zapraszamy na sesje z udziałem przedstawicieli KPK nt. dostępnego finansowania oraz na indywidualne konsultację z naszymi Ekspertami.

W ramach Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw 2021, 2 września w godz. 15:00-17:00 zapraszamy również Państwa do kontaktu z przedstawicielami Krajowego Punktu Kontaktowego ds. instrumentów finansowych programów UE, w celu indywidualnych konsultacji dotyczących instrumentów finansowych UE.

Dane dostępowe do ekspertów KPK IF znajdują się pod poniższymi linkami:

Informujemy, że w ramach tego dyżuru, administratorem danych osobowych jest Związek Banków Polskich.

Szczegółowe informacje w zakresie przetwarzania danych osobowych dostępne są pod poniższym linkiem- w punkcie dotyczącym wydarzeń organizowanych przez KPK ds. IF PUE

https://www.zbp.pl/rodo
https://instrumentyfinansoweue.gov.pl/regulamin/

Uprzejmie informujemy, że w danym pokoju może przebywać jedna osoba korzystająca z konsultacji oprócz eksperta KPK, a pozostałe oczekują w kolejce w poczekalni. Czas oczekiwania jest uzależniony od ilości chętnych na indywidulane konsultacje. Rekomendujemy sprawdzenie, czy w pozostałych pokojach czas oczekiwania jest krótszy. W razie pojawienia się pytań prosimy o kontakt pod adresem: programy@zbp.pl

Dodaj komentarz

X