KPK zaprasza na 6 Forum Akademicko- Gospodarcze pt. „Wyzwania Gospodarcze i społeczne stojące przed Polską oraz Europą”.

Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej jako Partner serdecznie zaprasza na 6. Forum Akademicko-Gospodarcze, które odbędzie się 6-7 marca 2024r.

Forum odbędzie się w formule hybrydowej – fizycznie w sali konferencyjnej Politechniki Warszawskiej, gmach Rektorska 4, aula 1.01 (I piętro), a także z możliwością udziału on-line. W trakcie konferencji odbywać się będą dyskusje w 5 panelach tematycznych.

Debaty z udziałem ekspertów i praktyków rynku finansowego – w tym instrumentów zwrotnych UE będą dotyczyć kwestii inwestowania w trudnych dla biznesu czasach. Wojna za naszą wschodnią granicą nie słabnie. Globalne napięcia nasilają się, a widmo kolejnych zbrojnych konfliktów staje się coraz bardziej realne. Gospodarki krajów europejskich wystawione są na próbę wytrzymałości, a wewnętrzne polityczne zmagania w największych państwach Zachodu nie dają jasnych odpowiedzi co do stabilizowania sytuacji nawet w najbliższej przyszłości.

Uczestnikami konferencji będą osoby zaangażowane w procesy współpracy. Istotny jest także udział przedstawicieli administracji państwowej i samorządu terytorialnego oraz organizacji zaangażowanych w procesy kluczowe dla nauki, rozwoju regionalnego i transferu technologii i finansowania działalności badawczo-rozwojowej oraz wdrożeniowej.

Przejdź do:

Dodaj komentarz

X